Domácí vodárna ELEPHANT HL 3-100 230V

Kód: ELEPH004
9 800 Kč 8 099 Kč bez DPH
Na dotaz
Automatické vodárny ELEPHANT jsou určeny pro zajišťování dodávek pitné či užitkové vody pro rodinné domy, chaty a jiné objekty. Jsou také velmi vhodné pro využívání dešťové vody v domácnosti a na zahradě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Domácí vodárna ELEPHANT HL 3-100 230V

 

Použití

Automatické vodárny ELEPHANT jsou určeny pro zajišťování dodávek pitné či užitkové vody pro rodinné domy, chaty a jiné objekty. Jsou také velmi vhodné pro využívání dešťové vody v domácnosti a na zahradě. Provoz vodárny je automatický a zajišťuje stálý tlak ve vodním systému. Zdrojem vody mohou být studny, vrty, sběrné nádrže, atd. Vodárny ELEPHANT jsou také vhodné pro zvyšování tlaku ve veřejném vodovodním řádu. Jsou určeny pro čerpání čisté vody, jejíž teplota nepřesahuje 40°C.
 
Popis
 
Automatický provoz vodárny je řízen tlakovým spínačem, který udržuje tlak v akumulační tlakové nádobě v rozsahu daném nastavením spínacího a vypínacího tlaku. Hodnoty těchto tlaků jsou plynule nastavitelné v rozsahu 0,1 až 0,5 MPa. Vodárny jsou vybaveny moderními tlakovými nádobami VAREM nebo Aquapress s pryžovým vakem z potravinářské pryže, které zajišťují bezproblémový chod vodárny bez nutnosti použití přisávacích ventilků a neustálé kontroly vzduchového polštáře v nádobě. Konstrukce tlakové nádoby s vakem zajišťuje, že se vody nedostává do styku s kovovým pláštěm nádoby, což přispívá k vysoké životnosti vodáren ELEPHANT. Vodárny se vyrábí v provedení s motorem na 230 V nebo 3x400 V / 50 Hz. Jednofázové elektromotory mají vestavěnou ochranu proti přetížení, třífázové elektromotory je nutno chránit vhodným tepelným jističem. Použitá čerpadla jsou moderní konstrukce s mechanickými ucpávkami s motory o příkonu od 0,37 do 1,1 kW. To zaručuje mimořádně ekonomický provoz těchto vodáren.

Nejmenší model ELEPHANT MINI s nádobou o objemu 2 l, je vhodný jako zdroj vody pro zahradu, chatu a pro využívání dešťové vody pro běžné domácnosti. Pro větší rodinné domy jsou vhodné typy FLOW 3-80 a 3-100. Nejvýkonnější typ ELEPHANT MULTI 4-100 svým výkonem dokáže spolehlivě pokrýt spotřebu vody velkých domácností včetně zavlažování zahrad, zásobu bazénu, atd. Tento model je vybaven vysoce výkonným čerpadlem v nerezovém provedení. Speciální konstrukce hydraulické části čerpadla zaručuje mimořádně tichý a hospodárný provoz. Vodárny ELEPHANT MINI nemají samonasávací schopnost čerpadla. Ostatní typy jsou samonasávací.

 

Podrobné parametry čerpadla (odkaz): Citypump JS10

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí vodárny s nádobou
Záruka: 2 roky
Max.výtlak: 50 m
Max.průtok: 70 l/min
Napětí: 230 V
Příkon motoru: 0,75 kW
Nastavený tlak: 2-3,5 bar
Objem nádoby: 100 l
Výtlačné hrdlo: G1"
Sací hrdlo: G1"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.