Vážení zákazníci, na základě usnesení vlády ze dne 14.3.2020 o uzavření obchodů se na nás vztahuje výjimka „potřeby pro domácnost“, z tohoto důvodů prodejna zůstává OTEVŘENÁ V současné době preferujeme bezkontaktní platbu kartou. Děkujeme za pochopení.

Domácí vodárna Calpeda 4 SDFE 22/10 230V + frekvenční měnič SubDrive75 + nádoba TW18

Kód: ZB00001848
Značka: Calpeda S.p.A
37 905 Kč
Na dotaz

Tento vodárenský komplet dodává konstantní tlak vody při zásobování rodinných domů, rekreačních objektů, zemědělských usedlostí, závlah, požárních hydrantů. Je vhodný též pro penziony a menší hotely, dále pro průmyslové a technologické aplikace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití

Tento vodárenský komplet dodává konstantní tlak vody při zásobování rodinných domů, rekreačních objektů,zemědělských usedlostí, závlah, požárních hydrantů. Je vhodný též pro penziony a menší hotely, dále pro průmyslové a technologické aplikace.

 

SubDrive – elektronický komplet

Sada řídící jednotky a speciálního motoru zajišťuje dodávku vody pod konstantním tlakem pomocí nepřetržitého snímání tlaku vody a plynulým nastavováním otáček čerpadla tak, aby byly splněny i měnící se požadavky na spotřebu vody. Namísto vyprazdňování a plnění velké tlakové nádrže čerpá systém SubDrive vždy jen tolik vody, kolik skutečně potřebujete.

 

4SDF – odolná hydraulika s plovoucími oběžnými koly

Ponorná čerpadla s plovoucími oběžnými koly, určená pro 4” vrty (DN 100), vybavená vnějším vnějším pláštěm z nerezové oceli AISI 304 a tělesyčlánku z norylu. Tato konstrukce a použité materiály garantují vysokou spolehlivost provozu, dokonce i v případě příměsí písku ve vodě(100 g/m3).

 
 
Vlastnosti jednotky SubDrive

Pracuje s třífázovými motory Franklin Electric 3 × 230 V, 60 Hz, má vysoký startovací moment, plynulé řízení otáček, měkký start (odpadá strmý nárůst proudu při rozběhu). Technologie Smart Reset snímá a zajistí opětovné spuštěníčerpadla až poté, co do studny přiteče dostatečné množství vody.

 
 
Výhody sestavy kompletu SDFE

Konstantní tlak v systému – nastavitelný v rozmezí 1,7-5,6 bar, robustnější konstrukce 4” čerpadla, motor 60 Hz (řízení v rozmezí 30-80 Hz), plovoucí oběžná kola s větší odolností proti písku. Kompletní ochrana motoru – proti běhu na sucho, přepětí, podpětí, nadproudům, zkratu, včetnětepelné ochrany. Dále rozpozná zablokovanou hydrauliku čerpadla a prasklý vak tlakové nádrže. Jednoduché ovládání nastavení, indikace poruchy led diodami, ekonomičnost provozu.

 
 
Prvky sestavy

• Čerpadlo Calpeda SDF
• Frekvenční měnič SubDrive 75 (100)
• Tlakové čidlo s možností nastavení tlaku a propojovacím kabelem
• Nastavený kabel Titanex H07RNF v objednané délce a průřezu, nebo originální kabel Franklin v potřebné délce v jednom kuse
• Tlaková nádoba 18 litrů GWS se zárukou 5 let

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodárny s frekvenčním měničem
Záruka: 2 roky
Max.výtlak: 160 m
Max.průtok: 90 l/min
Napětí: 230 V
Jmenovitý výkon motoru: 1,1 kW
Délka kabelu: 1 m
Objem nádoby: 18 l
Výtlačné hrdlo: G5/4"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: