Calpeda 4 SDFE 22/10 230V SubDrive 1100 PWB18 ponorné čerpadlo s motorem Franklin a frekvenčním měničem

Kód: ZB00001848
Výroba ukončena
Značka: Calpeda S.p.A
42 655 Kč 35 252 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Tento vodárenský komplet dodává konstantní tlak vody při zásobování rodinných domů, rekreačních objektů, zemědělských usedlostí, závlah, požárních hydrantů. Je vhodný též pro penziony a menší hotely, dále pro průmyslové a technologické aplikace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Calpeda 4 SDFE 22/10 230V SubDrive 1100 PWB18 ponorné čerpadlo s motorem Franklin a frekvenčním měničem
Použití

Tento vodárenský komplet dodává konstantní tlak vody při zásobování rodinných domů, rekreačních objektů,zemědělských usedlostí, závlah, požárních hydrantů. Je vhodný též pro penziony a menší hotely, dále pro průmyslové a technologické aplikace.

 

SubDrive – elektronický komplet

Sada řídící jednotky a speciálního motoru zajišťuje dodávku vody pod konstantním tlakem pomocí nepřetržitého snímání tlaku vody a plynulým nastavováním otáček čerpadla tak, aby byly splněny i měnící se požadavky na spotřebu vody. Namísto vyprazdňování a plnění velké tlakové nádrže čerpá systém SubDrive vždy jen tolik vody, kolik skutečně potřebujete.

 

4SDF – odolná hydraulika s plovoucími oběžnými koly

Ponorná čerpadla s plovoucími oběžnými koly, určená pro 4” vrty (DN 100), vybavená vnějším vnějším pláštěm z nerezové oceli AISI 304 a tělesyčlánku z norylu. Tato konstrukce a použité materiály garantují vysokou spolehlivost provozu, dokonce i v případě příměsí písku ve vodě(100 g/m3).

  
Vlastnosti jednotky SubDrive

Pracuje s třífázovými motory Franklin Electric 3 × 230 V, 60 Hz, má vysoký startovací moment, plynulé řízení otáček, měkký start (odpadá strmý nárůst proudu při rozběhu). Technologie Smart Reset snímá a zajistí opětovné spuštěníčerpadla až poté, co do studny přiteče dostatečné množství vody.

  
Výhody sestavy kompletu SDFE

Konstantní tlak v systému – nastavitelný v rozmezí 1,7-5,6 bar, robustnější konstrukce 4” čerpadla, motor 60 Hz (řízení v rozmezí 30-80 Hz), plovoucí oběžná kola s větší odolností proti písku. Kompletní ochrana motoru – proti běhu na sucho, přepětí, podpětí, nadproudům, zkratu, včetnětepelné ochrany. Dále rozpozná zablokovanou hydrauliku čerpadla a prasklý vak tlakové nádrže. Jednoduché ovládání nastavení, indikace poruchy led diodami, ekonomičnost provozu.

  
Prvky sestavy

• Čerpadlo Calpeda SDF
• Frekvenční měnič SubDrive 75 (100)
• Tlakové čidlo s možností nastavení tlaku a propojovacím kabelem
• Nastavený kabel Titanex H07RNF v objednané délce a průřezu, nebo originální kabel Franklin v potřebné délce v jednom kuse
• Tlaková nádoba 18 litrů GWS se zárukou 5 let

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodárny s frekvenčním měničem
Záruka: 2 roky
Max.výtlak: 160 m
Max.průtok: 90 l/min
Napětí: 230 V
Jmenovitý výkon motoru: 1,1 kW
Délka kabelu: 1 m
Objem nádoby: 18 l
Výtlačné hrdlo: G5/4"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.